Vystup z komfortu, JDI VPŘED!

17. dubna 2019
minuta čtení
1544
1

Člověk často sní. Mnozí vykládají a vykládají a doufají ve věci, které se v jejich životě nyní zdají nemožné. To se ale často zásadně změní v bodě, kdy je potřeba za svá slova skutečně vzít a začít se činit. Až činy jsou to co nás odlišuje od ostatních.

Pokud chceš ve svém životě zázraky, MUSÍŠ VYSTOUPIT Z KOMFORTNÍ ZÓNY. A udělat věc, které se bojíš je první krok k úspěchu. Je to tvůj první krok, okraj tvé komfortní zóny – přesně tam začíná skutečný život.

Naše zóna pohody je klidné místo, krásné a předvídatelné. Bohužel tam ale nic nového neroste.

Člověk neobjeví novou zem, pokud předtím na dlouhou dobu neztratí pevninu z dohledu.

(André Gide)

Nikdo nemůžeme očekávat jiný výsledek, když děláme stejné věci, stejným způsobem. Změny nastanou teprve tehdy, když uděláme něco co je proti všemu. Úplně proti všemu na co jsme zvyklí. Podmínkou je sebedůvěra. Můžeš v životě zvládnout absolutně cokoli, avšak jen za předpokladu, že budeš věřit v sebe sama!

Chcete změnit svou budoucnost?
www.pavelrydzyk.cz

Autor článku: Pavel Rydzyk
E-mail:
- OSOBNÍ ROZVOJ -

Chceš poradit?

Lidé, kteří vědí, chtějí tvou radu pro utvrzení, pro získání jiného pohledu. Přijdou si tedy pro radu, avšak tu staví rovnou ke svému názoru a je jen otázkou tvého přínosu, nakolik je ovlivní či nikoli.
10. dubna 2019
2 minuty čtení
1177
- OSOBNÍ ROZVOJ -

Je konec nový začátek?

Kde je NOVÝ ZAČÁTEK?! Přímo před tebou, jen ti nikdo nenapoví, kterým směrem se teď správně dívat. Každý se musíme posouvat vpřed.
31. března 2019
minuta čtení
1846