Ti nejsilnější neprohrávají

13. února 2019
2 minuty čtení
1459
2

Co je to v životě vítězství? Co prohra? A kdo to určuje? Ti nejsilnější neprohrávají, jen zkoušejí co funguje a co naopak nefunguje.

Tvá cesta nemusí být opředena ovacemi. Pracuj v tichosti a tvůj úspěch bude křičet za tebe. Nemůžeš se nechat odradit neúspěchem a dílčím prohrami. Nemusíš. Ještě to není konec a máš šanci věci změnit. Kdyby to bylo lehké, dělal by to každý.

Existuje velmi tenká hranice mezi úspěchem a neúspěchem. Ta chvíle, kdy jsi pro samé vyčerpání ochoten to vzdát je obvykle jen momentem předtím, než nastane zlom, než se stane zázrak. Věř v sebe a NEVZDÁVEJ SE! Čím více ustojíš pádů, tím je tvé vítězství větší a nikdo se tě neptá, co bylo včera. Každý den je tvoje nová šance.

Když budeš stát na místě, budeš jen nervózní z toho, že stojíš na místě. Člověka přirozeně uklidňuje, jsou-li věci v pohybu. Když si věříš, nepřekvapí tě, když je každý krok těžší. Jdi dál a dál, protože ten výhled STOJÍ ZA TO!

Chcete změnit svou budoucnost?
www.pavelrydzyk.cz

Autor článku: Pavel Rydzyk
E-mail:
- OSOBNÍ ROZVOJ -

Mistrem v naslouchání a pozorování

To, že někdo mlčí, ještě nemusí znamenat, že nemá co říct. Jak říká jedno přísloví: "Máš dvě uši a jedny ústa. Dodržuj tento poměr. Více naslouchej a méně mluv."
22. ledna 2019
2 minuty čtení
1040
- OSOBNÍ ROZVOJ -

Sliby se mají plnit

Slib má to kouzlo, že si ho vždy minimálně jeden člověk pamatuje. Nenechej ho zmizet v zapomnění, stejně tak by se totiž mohlo stát s vaším přátelstvím či vztahem.
14. ledna 2019
2 minuty čtení
1069

Další zajímavé články naleznete v jednotlivých sekcích:

Leadership | Osobní rozvoj | Obchodní dovednosti | Rozhovory