Stále věřím v respekt

20. února 2019
2 minuty čtení
1533
2

Mám až hloupě zkostnatělé zásady. Stále věřím v respekt. Když přemýšlíme nad respektem, vidíme jej primárně ve vztahu k někomu a skloňujeme přesně takto ve všech pádech. V tom může být ta složitost, a sice, že pak věc nemáme čistě ve svých rukou. Skutečný význam slova respekt ale začíná u každého z nás, u TEBE! Respektuj sám sebe, začni tím, že se oprostíš od věcí a lidí, kteří tě brzdí a vysávají bez náznaku toho, že by ti byli schopni někdy cokoli dát.

Nechat některé lidi odejít znamená uvolnit místo pro nové, kteří budou kráčet s tebou. Ty a tvůj život bude lepší i díky nim.

Začít VÁŽIT SI SÁM SEBE, bývá klíčový moment v životě mnohých z nás, a to ve vztazích osobních i pracovních. Pokud si nebudeš vážit sám sebe, nebudou si tě vážit ani ostatní. Nikdo jiný ti nedokáže dát tolik lásky, dokud si to nedovolíš a nebudeš respektovat a mít rád sám sebe.

Nauč se chválit sám sebe. Važ si života, jen tak si ho zasloužíš. Pak se teprve zamýšlej nad respektem okolí. Bude tu, uvidíš. VĚŘ SI A VŠE SE PODAŘÍ!

Chcete změnit svou budoucnost?
www.pavelrydzyk.cz

Autor článku: Pavel Rydzyk
E-mail:
- OSOBNÍ ROZVOJ -

Ti nejsilnější neprohrávají

Co je to v životě vítězství? Co prohra? A kdo to určuje? Ti nejsilnější neprohrávají, jen zkoušejí co funguje a co naopak nefunguje.
13. února 2019
2 minuty čtení
1456
- OSOBNÍ ROZVOJ -

Mistrem v naslouchání a pozorování

To, že někdo mlčí, ještě nemusí znamenat, že nemá co říct. Jak říká jedno přísloví: "Máš dvě uši a jedny ústa. Dodržuj tento poměr. Více naslouchej a méně mluv."
22. ledna 2019
2 minuty čtení
1040

Další zajímavé články naleznete v jednotlivých sekcích:

Leadership | Osobní rozvoj | Obchodní dovednosti |
Rozhovory