Sliby se mají plnit

14. ledna 2019
2 minuty čtení
1069
0

Život má mnoho krás, pocitů a málo jistot. Nekrásnější pocit proto zažíváš, když víš, že tu pro tebe někdo je. Někdo, kdo tě nezklame a dostojí vždy toho, co slíbí. Buď pozorný, ať poznáš toho, kdo tě klame. Buď ale mnohem pozornější, ať nezklameš toho, kdo ti věří.

Slib má to kouzlo, že si ho vždy minimálně jeden člověk pamatuje. Nenechej ho zmizet v zapomnění, stejně tak by se totiž mohlo stát s vaším přátelstvím či vztahem.

Největších zklamání se na nás dopouští ti nejbližší, které milujeme a důvěřujeme jim. Ve výsledku se jim zcela otevřeme. Ukážeme, kde je naše nejsilnější a nejslabší místo. Dáme jim do rukou velmi silný nástroj, budou-li nás chtít ranit. V této nejistotě a pomíjivosti spočívá krása života.

Snažím se být silným idealistou, počítat s nejlepším, současně být připraven na “nejhorší”. Věřím lidem, myslím si, že základ našeho společného fungovámní spočívá v tom, že si budeme apriori věřit. Mohu si to dovolit, protože pak ta konkrétní zklamání lidí, ve které jsem vložil důvěru, dokáži vždy ustát, stane-li se tak. Pevně v to věřím.

Autor článku: Pavel Rydzyk
E-mail:
- OSOBNÍ ROZVOJ -

Být připraven

Dojdeš-li do chvíle, kdy ti záleží skutečně na daném cíli a je ti jedno, co si o tobě myslí ostatní, jsi připraven. Budeš se schopen soustředit na podstatné, nerozptylovat se řečmi, které...
11. ledna 2019
2 minuty čtení
1050
- OSOBNÍ ROZVOJ -

To nejlepší ráno

Jeden člověk mi kdysi řekl, že důležité je, probouzet se každé ráno šťastný. Není nad ten pocit, když ráno otevřete oči a při prvním paprsku, který se dotkne vašeho oka, víte, že vás čeká další skvělý den.
3. ledna 2019
minuta čtení
1464