Je konec nový začátek?

31. března 2019
minuta čtení
1547
2

Kde je NOVÝ ZAČÁTEK?! Přímo před tebou, jen ti nikdo nenapoví, kterým směrem se teď správně dívat. Každý se musíme posouvat vpřed.

Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.

(Elbert Hubbard)

To, že se včera nestaly některé věci jak by sis představoval, mělo svůj význam, dnes už ale nemá. Nenech si tak utéct všechny ty zážitky a dobré věci, které čekají jen na tebe - a to jen kvůli přemýšlení o minulosti, kterou stejně nezměníš. Jestli cítíš, že něco musíš udělat, udělej to. Ty jsi ten člověk, co se na sebe bude každé ráno dívat do zrcadla.

Mnozí lidé se cítí jako oběti. To pro překážky, jaké jim život nadělil. Přitom je to to nejcennější, nepřenositelná zkušenost. Když víte, co je to opravdový smutek, tím spíše si vychutnáte každý další důvod k úsměvu. Kdo trpěl, bude s Vámi nejčastěji cítit. Nikdo totiž většinou nechce vidět trpět lidi kolem sebe stejně.

Chcete změnit svou budoucnost?
www.pavelrydzyk.cz

Autor článku: Pavel Rydzyk
E-mail:
- OSOBNÍ ROZVOJ -

Čas je to nejcennější co máme

Jediná veličina, kterou v životě můžeme opravdu investovat, je náš čas. Každý má jen omezené množství, proto si ho važte a nakládejte s ním opatrně.
4. března 2019
2 minuty čtení
1192
- OSOBNÍ ROZVOJ -

Stále věřím v respekt

Nauč se chválit sám sebe. Važ si života, jen tak si ho zasloužíš. Pak se teprve zamýšlej nad respektem okolí. Bude tu, uvidíš. VĚŘ SI A VŠE SE PODAŘÍ!
20. února 2019
2 minuty čtení
1533