Čas je to nejcennější co máme

4. března 2019
2 minuty čtení
1192
2

Každé ráno když se probudíš, díváš se na svět. Vidíš mnoho věcí, je to tvůj úhel pohledu, nikoli pravda. Během dne toho slyšíš mnoho. To jsou názory, nikoli fakta. Uměj to zpracovat, protože každý bez výjimky zažíváme více, či méně příjemné pocity ve vztahu k dění okolo nás. Je to jen o tom, umět přijmout tyto podněty okolí a snažit se je zpracovat co nejpozitivněji.

V těchto myšlenkách je zásadní chápání času, protože čas je tou nejvýznamnější veličinou. Ten si za nic nekoupíme, zpět jej nevrátíme. Čas užívat si ve zdraví života, čas trávený s našimi blízkými. Člověk se nesmí svazovat tím, co by se mohlo pokazit, musíme se zaměřit na to vše, co by se mohlo podařit.

Žít naplno to chce odvahu. Ta ti ale neskutečně rozváže ruce a dá to správné tempo života. Bez neustálého čekání nebudeš mít pocit, že čas vůbec neutíká, stejně tak se vyhneš strachu z něčeho, co se blíží a blíží a vyvolává v tobě jen obavy. Každá zkušenost je cenná a dostali jsme ji z nějakého důvodu.

Každé ráno a celý den buď vděčný za to, co máš. Za svůj čas! ŽÍT DNES A MILOVAT znamená ŽÍT NAVĚKY!

Autor článku: Pavel Rydzyk
E-mail:
- OSOBNÍ ROZVOJ -

Stále věřím v respekt

Nauč se chválit sám sebe. Važ si života, jen tak si ho zasloužíš. Pak se teprve zamýšlej nad respektem okolí. Bude tu, uvidíš. VĚŘ SI A VŠE SE PODAŘÍ!
20. února 2019
2 minuty čtení
1533
- OSOBNÍ ROZVOJ -

Ti nejsilnější neprohrávají

Co je to v životě vítězství? Co prohra? A kdo to určuje? Ti nejsilnější neprohrávají, jen zkoušejí co funguje a co naopak nefunguje.
13. února 2019
2 minuty čtení
1458