Být připraven

11. ledna 2019
2 minuty čtení
1051
3

Dojdeš-li do chvíle, kdy ti záleží skutečně na daném cíli a je ti jedno, co si o tobě myslí ostatní, jsi připraven. Budeš se schopen soustředit na podstatné, nerozptylovat se řečmi, které za tvou pozornost nestojí a současně dostatečně vnímat sám sebe. To je klíč. Nikdy nenastane objektivně perfektní načasování. Začni právě teď a právě tam, kde nyní jsi.

Nemusí ti věřit nikdo jiný. Stačí, KDYŽ SI VĚŘÍŠ TY SÁM! Musíš být ochoten se pohnout a proč ne, když nejsi spokojen s tím kde jsi? Nejsi strom, TAK SE POHNI!. Projdeš mnohými zkouškami, některými příjemnějšími, ale i těmi vůbec nejtěžšími. Jsou to však jen lekce, nikoli doživotní rozsudek. Je na tobě jak s nimi naložíš.

V životě se můžeš cítit nejednou sám. Věř, že jsi slyšet. Buď trpělivý a důvěřuj v načasování. Nikdy nám nikdo nepoví “právě teď je zaručeně ta nejlepší chvíle.” Proč..? Protože nikdo neví, co nám přinese další moment. V tom je to kouzlo života. Podlehni mu, ŽIJ! A pamatuj, že odvahu je potřeba dokazovat - zejména ale SÁM SOBĚ.

Vrátím-li se ještě k lidem, kteří na tvoji hlavu mohou říkat ledacos, těší mě jejich pozornost… Ať už mě lidé milují nebo nenávidí… MYSLÍ NA MĚ.

Nadechni se, udělej první krok a odpověz si kolikrát jsi ochoten pokusit se o svůj konkrétní cíl? Je to aspoň tolikrát, kolikrát dítě upadne, než se naučí chodit?! Každý někdy musí nabírat síly, proto se nauč odpočívat, ne věci vzdávat.

Chceš-li vítězství, PŘIPRAV SE NA BOJ!

Autor článku: Pavel Rydzyk
E-mail: