Co hodit na sebe, když jedete na schůzku?

12. listopadu 2017
minuta čtení
501
2

Znáte to: Čeká vás v jeden den více schůzek u různých typů klientů. Jak se obléknout, když má dress code ve firmě každého z nich jiná pravidla? Pak se dozvíte tipy na to, jak se snadno a lehce přesouvat na sjednané schůzky i do míst, kde se špatně parkuje. A co ženy obchodnice – v čem jsou jiné, v čem jsou unikátní? A kde se inspirovat úspěšnými ženami, obchodnicemi v ČR i zahraničí? Na úvod vám vysvětlím, co jsou #laiblovky a kdy je uvidíte.


Jan Laibl

Obchodník tělem i duší. Jeho elán, energie a nadšení pro prodej jsou nakažlivé. Je spoluzakladatel společnosti www.osobniasistentka.cz a spolumajitel společnosti na outsourcing prodeje. Ve svých firmách vede přes 70 obchodníků. Externě realizuje workshopy, tvoří strategie a poskytuje konzultace s cílem zvýšit výsledky na obchodních jednáních. Najdete ho na www.janlaibl.cz.


Jdeme na to ;)

Autor článku: Jan Laibl
E-mail:
- OBCHODNÍ DOVEDNOSTI -

Až budu doma v pohodě, začnu teprve prodávat

Pokusím se vám vysvětlit, proč je to podle mě myšlenka naprosto zcestná a co si ihned při jejím vyřčení uvědomit, aby vás nestáhla do ještě větších potíží.
10. září 2017
minuta čtení
320
- OBCHODNÍ DOVEDNOSTI -

Jak si organizuji čas, abych všechno stihl

Lámete si často hlavu nad tím, jak vše stihnout? ;) Řeknu vám, co je podle mých zkušeností v time managementu důležité, jaký přístup se osvědčil mně, jak si organizuju čas a bez čeho si zvládání veškerých svých aktivit vůbec nedokážu představit.
11. srpna 2017
minuta čtení
361